Dom w Komornikach

Wszystkie odcienie niebieskiego

Ten wspaniały dom z otwartą przestrzenią parteru zamieszkuje czteroosobowa rodzinka i czarna kotka. Głównym założeniem było stworzenie osobnych przestrzeni dla każdego z nich uwzględniając przytulność i nowoczesność. Parter to strefa dzienna z możliwością przyjmowania sporej ilości gości. Kuchnia dość wąska,ale przez odpowiednie rozplanowanie ma wiele miejsca roboczego i do przechowywania. Sprytne zagospodarowania wnęki przy schodach stworzyło miejsce na książki i ozdoby. Piętro to strefa nocna i królestwo dzieci. W całym domu króluje niebieski we wszystkich jego pięknych odcieniach.

 

Mieszkanie w Zalasewie

Po męsku

W tej ekskluzywnej nowoczesnej przestrzeni stworzyłam nowoczesne, męskie środowisko. Cudowne połączenie świateł i tekstur. Rezultatem jest miejsce równowagi i piękna, w harmonii z otoczeniem.

 

Dom Poznań

Prostota w formie

Ona artystka,on artysta. Do kompletu mały Skrzat i leniwy pies. Założeniem projektu była harmonia i minimalizm. Po dodaniu rożnych form i struktur na ścianach powstało przyjemne wnętrze,w którym cała czwórka relaksuje się po zabieganych dniach.

 

Dom Kobylnica

Nowoczesna klasyka

Projekt wnętrz domu w Kobylnicy został zaprojektowany dla rodziny czteroosobowej. Głównymi wytycznymi do projektu była nowoczesna stylistyka utrzymana w ciepłych tonacjach kolorystycznych. Cały dom udało się zaprojektować w spójnej konwencji stylistycznej i kolorystycznej.

Dom Swarzędz

Minimalizm

W projekcie mamy połączenie aktualnych trendów w minimalistycznym stylu. 

Vivere Colorito

Alina Garstka

507239652

Poznań - Swarzędz, Poland